Rasespesial 18 Mai-2013

Kirkenær.

Dommer Lutz Wassmann

Judge report

 

 

 

Vi Gratulerer!

 

 

BEST IN SHOW 

BIS Toffe Loffe`s Just Dropped in Eier: Anne Brita P. Tangen

BIS2 Santomard Big Secret Eier: Kate Yndestad

 

 

 

BEST IN SHOW VETERAN 

 

BIS VETERAN St.Zambas Lady Lulu Eier: Ruth Prøven

BIS2 VETERAN Toffe Loffe`s Ok Orion Eier: Anne Brita P. Tangen

 

 

 


 

 

BIR & BIM Langhår 

 

BIR Santomard Big Secret Eier: Kate Yndestad

BIM Toffe Loffe`s Edelweise Eier: Vibeke Pedersen 

 

 

BIR & BIM Korthår

BIR Toffe Loffe`s Just Dropped In Eier: Anne Brita P. Tangen

BIM St.Zamba`s Unbeliveble Uriha Eier: Ruth Prøven

 

 

 

CERT

Bernegårdens No More Eier: Jannicke-Alandra Eide

Dein Hards Ghost Whisper Eier: Aud Breivik

(mangler bilde)

 

 

CERT & NY Norsk Champion

 

Dunderdalens Great Heartbreaker Eier: Sigrid Solbjør

 

&

Toffe Loffe`s Little Darling Eier: Reidun & Asbjørn Skretteberg

 

 

BIS JUNIOR 

BIS Junior Fjellbamsens Rikke Eier: Kenneth Foxell

&

BIS2 Junior Bernegårdens No More Eier: Jannicke-Alandra Eide

 

 

 

BIR Junior Korthår 

BIR Junior Bernegården`s No More Jannicke-Alandra Eide

 

 

 

BIM JUNIOR KORTHÅR

BIM Junior Bernweilers Good Golly Miss Molly Eier: Anne Grethe Tobiassen Viberg

(mangler bilde)

 

 

 

 

BIR Junior Langhår

BIR Fjellbamsens Rikke Eier: Kenneth Foxell

BIM Bernweilers Giant Gigolo Eier: Reidun Skretteberg

 

 

 

BIS VALP

BIS Valp Star Players Imaginaton Chase Eier: Anniken Solbjør

&

BIS2 Valp Brilliant Baretta Of Saint Thelma Eier: Ann Marie Brattlie

 

 

 

BIR & BIM VALP LANGHÅR

BIR Star Players Imaginaton Chase Eier: Anniken Solbjør

BIM Brilliant Brandon Of Saint Thelma Eier: Aud Breivik

(mangler bilde)

 

BIR & BIM VALP KORTHÅR

BIR Brilliant Baretta Of Saint Thelma Eier; Ann Marie Brattlie

BIM Brilliant Brandon Of Saint Thelma Eier: Aud Breivik

 

 

 

 

 Mangler dessværre resultater på de som vann

Beste Hode

Beste Bevegelse

Den gladeste valpen


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TITTEI =)